למה כולם ממליצים על Audio-Technica ATH-M50x?

ה-ATH-M50x מבית Audio-Technica הן אוזניות המתאימות למגוון שימושים, כגון: האזנה למוסיקה, עבודת אולפן ותקלוט. בנוסף לגמישות השימוש הן מציעות נתונים טכניים מרשימים, עם דרייבר בגודל 40 מ"מ המעניק עוצמה גבוהה, תחום תדרים רחב: 15HZ-20KHZ והתנגדות של 38Ω.

אריזת האוזניות מכילה נרתיק רך, מתאם לחיבור PL גדול ושלושה סוגי כבלים מתנתקים הכוללים מנגנון נעילה של החיבור לאוזניה. כבל קצר ללא מיקרופון ושלט למכשירים ניידים ושניים ארוכים לשימוש של תקליטנים, כמו מוסיקאים ואנשי סאונד. גב אוזניה סגור מעניק ל-ATH-M50x תמונת סטריאו מפורטת ובידוד טוב מרעש חיצוני. לאוהבי הבס, הן מציעות ייצוג צליל מלא בתחום התדרים הנמוך. כל כך מלא, שלעתים הוא גורם לגב הפלסטיק של האוזניות להדהד.

ה-ATH-M50x מספקות איכות צליל גבוהה ביחס לשאר האוזניות בקבוצת המחיר בזכות 2 סיבות עיקריות. הראשונה: ATH-M50x היא למעשה גרסה מעודכנת לקהלי יעד לא מקצועיים של  אחד מדגמי האוזניות האולפניות של Audio-Technica: ה-ATH-M50 המקוריות, שנועדו עבור מיקס, מאסטר ו-Post Production והפכו פופולריות גם מחוץ לאולפני ההקלטה עך אף גודלן הלא שגרתי. משום כך חברת אודיו טכניקה החליטה להנגיש את הדגם לקהל הרחב.

מעבר להאזנה למוסיקה או תקלוט ועבודת אולפן, עיצוב האוזניה ואופי הצליל שלה מאפשרים שימושים נוספים כמו צפייה בסרטים וגיימינג בהם הדרישה העיקרית היא להעביר את ממדי החלל, הדיאלוג והאפקטים.

עיצובן של ה-ATH-M50x נועד להעניק ניידות מקסימלית עם גוף אוזנייה מסתובב ומתקפל. הן עשויות פלסטיק ושוקלות 285 גרם סך הכל. קשת האוזניות גמישה מאד ומחלקת את המשקל בצורה מאוזנת בין שני צדי הראש. ההבדל העיקרי מרוב הדגמים המתחרים בקבוצת המחיר הוא הגודל. ה-ATH-M50x הן גדולות יותר ממרבית האוזניות בשוק ומקיפות את כל האוזן עם כריות רכות.

היענות תדרים רחבה, גב אוזניה סגור העוטף את האוזן ומעניק בידוד טוב באולפנים ומקומות ציבוריים, תמונת סטריאו רחבה, תחום תדרים נמוך בולט, ייתכן שלעיתים מודגש מדי – כל אלה הופכים את ה-ATH-M50x לאוזניה שמספקת תמורה גבוהה במיוחד למחירן.

מנגנון הקיפול של האוזניות ומשקלן הנמוך מבטיחים קלות אחסון וניידות בדרכים כמו גם שמירה על נוחות בעמדת התקליטן. יש לזכור, לאוזניות אלו אין מיקרופון ושלט. אוזניות  ATH-M50x מיועדות למאזינים שנותנים עדיפות לאיכות השמע על פני מיקרופון או גודל לא שגרתי.

כתיבת תגובה