איך התחלתי לתופף בלי מאמץ בכלל

היי,קוראים לי אלון אבני, אני בן 28 מגבעתיים ורציתי לשתף אתכם בחלום ישן שהתגשם. מאז שאני קטן אני חולם לתופף אבל תמיד היו לי תירוצים וגם כמה מגבלות אמיתיות שמנעו ממני לעשות את זה, כמו למשל –

1. אני גר בדירת שותפים, מהסוג שלא כיף איתם במסיבות (רעש מאוד מפריע להם)

2. אין לי מקום! החדר הקטן שלי לא באמת יכול להכיל מערכת תופים אקוסטית גדולה ובנוסף, אני לא רואה את עצמי מכניס התאמות אקוסטיות בכל הבלגן שיש לי שם

3. אין לי כסף, לא סתם אני גר בדירת שותפים…

אבל תמיד חשבתי שיום יבוא ואתופף ככה:

אז מה בכל זאת עושים? איך מתחילים?

אמא שלי המלאכית עשתה לי את הסיפתח הראשון, היא הציעה לממן לי לכבוד יום ההולדת, שיעורי תופים אצל מורה מקצועי וככה הכרתי את גיא, המורה הנדיר שהביא אותי לאיפה שאני היום (המלצות בפרטי, אזור המרכז והשרון).

אחרי שיעור אחד אצל גיא שהעיף לי את הX#$, עברתי לחשוב על אופציה ראוייה לאימונים.

היה לי ברור שלא אקנה מערכת תופים רגילה מסיבות 1 ו 2 הנ"ל ושלא אקנה מערכת תופים אלקטרונית בגלל סיבה מספר 3.

גיא המורה שלי סיפר לי שבד"כ מתחילים עם פד אימונים שנראה ככה:

אבל האמת שזה נראה לי מבאס, אחרי שיעור אצל גיא עם מערכת תופים מגניבה, פתאום להאלץ להתאמן עם הקטנצ'יק הזה, רציתי להרגיש כמו מתופף אורגינלי, להתלהב ולעוף על זה! אז התחלתי לבדוק אופציות… לא האמנתי שיש כאלו במגבלות התקציב, המקום והפחד להרעיש (יש לי שותף אחד במיוחד שלא הייתי רוצה לעצבן) אבל אז גיליתי את אירודראמס! תופים ללא מערכת תופים.

מסתבר שהמציאו את הפטנט הזה איזה שני דוקטורים מאירלנד וברור שחשדתי בהתחלה, אבל קראתי הרבה ביקורות טובות ומה שהכי קנה אותי זה שקראתי שהערכה מגיעה עם אחריות ותמיכה לשנה מהיבואן (בעברית), ואפשר להחזיר אותה תוך 30 יום מרגע הקנייה!

אז הזמנתי, כי תכלס, מה יש לי להפסיד?

העונג הצרוף הזה עלה לי 799 ש"ח, חילקתי ל 36 תשלומים שזה בערך 22 ש"ח לחודש (בשבילי זה מגניב כי זה לגמרי סכום שאני לא מרגיש בכיס).

מה היה בקופסה של אירודראמס?

תוך 4 ימים מרגע ההזמנה (הם מתחייבים שם על 5 ימי עסקים למשלוח אז יצא לי טוב) קיבלתי קופסה לבנה, קטנה, אפילו די מוזרה במבט ראשון.

בתוך הקופסה הקטנטנה חיכו לי מצלמת אינטרנט סטנדרטית, נורה המתחברת למחשב בכבל USB, זוג מקלות, זוג רפידות לרגליים וגם, תאמינו או לא – משקפי שמש.
המצלמה מסתבר היא מצלמת תלת מימד שמתחברת למחשב בכבל USB והיא כ"כ מוכשרת שהיא מתמצאת בחלל וקולטת בדיוק מרשים איפה נמצאים הידיים והרגליים שלי. מפה לשם מצאתי את עצמי מתופף באוויר ושומע את הצלילים שאני מפיק.

איך קורה כל הקסם הזה? (מעתיק לכם את ההסבר שקראתי)

זה קורה בעזרת החזרי אור שנוצרים מהמקלות המיוחדים ומרפידות הרגליים, ולכן Aerodrums  מספקים בחבילה גם נורה תואמת – שמתחברת באופן מושלם לראש המצלמה, וגם משקפי שמש (שלא נסתנוור חלילה וחס).

לסיכום:

סך הכל ההתקנה, ההפעלה וההתמצאות היו קלות מאוד, ורמת הדיוק שבה המכשיר קלט את התנועות שלי היה יותר ממדהים. בזכות החוויה הכיפית והנוחות הרבה אני עדיין מתמיד וממשיך לתופף (אפילו הצטרפתי ללהקה). אז נכון, ביום אני עדיין עובד במשרת QA בחברת סטארטאפ אבל בלילה אני ממשיך להגשים ולעשות את מה שאני הכי אוהב.

בבלוג הבא שלי אני מבטיח להעלות קטע שבו אני בעצמי נותן בראש אבל בינתיים…קחו קטע וידאו מגניב של תיפוף באוויר!

סה"כ ממליץ בחום על אירודראמס, מצרף לכם לינק של היבואן הרשמי כאן

כתיבת תגובה